Jędrzejów

cięcie wodą kielce

Spiek kwarcowy Dekton Jędrzejów

Oferujemy Państwu płyty ze spieku kwarcowego Dekton, które możemy sprowadzić na indywidualne zamówienie. Spiek kwarcowy charakteryzuje się doskonałymi parametrami, ale też walorami estetycznymi, dzięki czemu doskonale sprawdza się, jako materiał do wykańczania wnętrz. Jest on powszechnie wykorzystywany do produkcji blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, czy schodów. Ze spieku kwarcowego wytwarza się też obudowy kominkowe, stoły oraz elementy elewacji.

Dlaczego warto wybrać spiek kwarcowy Dekton?

Spiek kwarcowy Dekton jest wykonywany poprzez zmielenie skał naturalnych, kwarcu oraz ceramiki. Dzięki temu jest przyjazny dla środowiska i nie uczula. Dużą zaletą spieku kwarcowego jest też wysoka twardość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Ten naturalny materiał jest odporny na zarysowania, nie pęka i nie absorbuje wody. Ponadto nie wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych i łatwo go utrzymać w czystości. Spiek kwarcowy występuje też w różnych barwach i może mieć odmienną strukturę, dzięki czemu można do dopasować niemal do każdego stylu wnętrza.

Proponowany przez nas spiek kwarcowy Dekton jest też dostępny w formie płytek i możemy dla Państwa sprowadzić jego dowolną ilość oraz wielkość. Zachęcamy do kontaktu!

Przewiń do góry