Busko-Zdrój

cięcie wodą kielce

Wyroby Busko-Zdrój

Zajmujemy się produkcją wyrobów kamiennych na terenie Buska-Zdroju. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z kamienia naturalnego, marmuru, aglomarmuru oraz granitu. Są to materiały, które charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi, a dodatkowo mają doskonałe właściwości.

Czym charakteryzują się wyroby kamienne?

Wyroby kamienne charakteryzują się wysoką twardością, co sprawia, że nie niszczą się pod wpływem czynników mechanicznych i nie pękają. Ponadto mogą być wystawione na ekspozycję czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, słońce, czy nawet mróz. Ich dużą zaletą jest też estetyczny wygląd, który sprawia, że można je wykorzystywać zarówno do produkcji elementów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Jakie wyroby kamienne oferujemy?

Wśród naszych wyrobów kamiennych znajdą Państwo parapety, blaty kuchenne i łazienkowe oraz schody. Proponujemy też elementy kamienne do kominków, stoły oraz inne elementy nieszablonowe. Możemy też dla Państwa przygotować wyroby kamienne o indywidualnie dobranych parametrach, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Podczas produkcji wyrobów kuchennych stosujemy technologię water jet, czyli cięcie wodą, która pozwala na precyzyjną obróbkę nawet najtwardszych surowców.

Przewiń do góry